Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

06/04/2016

"ЧЕРКАЩАНАМ" ДО ВСЬОГО Є СПРАВА

Фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Маньківській районній раді за відносно короткий термін нинішньої каденції ініціювала чимало конструктивних проектів рішень, спрямованих на матеріалізацію задекларовах під час передвиборних перегонів зобов’язань та обіцянок. Зокрема, і на останній сесії  її керівник  О.Ю. Попелюх виступив із депутатським зверненням: 

   «Впродовж тривалого часу на різних рівнях розглядається питання життєдіяльності комунального поліграфічного підприємства, розташованого в смт Маньківка вул. Шевченка, 6-а. Всупереч рішенню обласної ради ще за 2012 рік щодо підтримки поліграфічних підприємств, а також через  відсутність конструктивізму керівництва друкарні у вирішенні важливого питання підприємство припинило діяльність: без роботи залишилося декілька працівників, допущено борг перед Пенсійним фондом, який зростає щомісячно і нині сягає 70 тисяч гривень. У разі не вжиття докорінних заходів щомісячні відрахування до Пенсійного фонду незабаром ще подвояться (два колишніх працівники матимуть право на пільгову пенсію).

   Проведена днями комісією обласної ради за участю представників нашої фракції перевірка основних засобів та стану приміщення засвідчила невтішний стан справ. Процес ліквідації підприємства ініційований власником – обласною радою не сприяє виходу із фінансової кризи і відродженню поліграфічного підприємства. Більше того, значна частина обладнання та матеріалів, включаючи дві друкарські машини, два лінотипи, набори шрифтів і таке інше було продано. Документів, що засвідчують правомірність цих дій та звітність про них відсутня.

    Вболіваючи за ефективне використання об’єкту на території селища, наповнення бюджету, соціального захисту колишніх поліграфістів, а також дотримання законності в  сфері збереження основних засобів, фракція ВО «Черкащани» виступає із депутатським зверненням щодо порушених питань. Згідно чинного законодавства вважаємо за необхідне районній раді звернутися  до обласної ради з клопотанням про проведення комплексної перевірки згаданих фактів безгосподарності та вжиття належних заходів.» 


« Повернутись