Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

Публікації в ЗМІ

11/02/2019

«Найспортивніше село -2019» стартувало                                                            Минулої суботи на майданчиках Буцької ЗОШ  для фізкультурників Маньківщини  стартували наймасовіші змагання року - «Найспортивніше село». У першому відбірковому турі  в 14 видах єдиноборств помірялися силами, виборюючи звитягу   і путівки до фіналу,  ветерани та юнь Багви, Кутів, Багви, Кищенець та Харківки. З вітанням та напучуванням до спортивної раті, відкриваючи «Найспортивніше село-2019», звернулися голова райдержадміністрації В.П.Клименко, голова районної ради С.І.Лещенко, керівник Громадської приймальні ВО «ЧЕРКАЩАНИ» А.В.Риженко....

21/01/2019

Під знаменням Всевишнього
  У день святого водохреща сотні маньківчан взяли участь у дійствах, а десятки відчайдух долучилися до таїни омиванія цілющою водою.  Традиційно в Добрій з ініціативи заступника керівника депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районній раді В.І.Мельника велелюдний захід відбувся  на ставу із  символічною назвою «Дружба». Освячення води зголосилися здійснити настоятелі місцевої церкви  Віктор та глибоко поважний батюшка Миколай із Рогів. Як завше, Віталій Іванович разом із своїми однодумцями подбали, аби належним чином підготувати та прикрасити  місце освячення води, створити умови для охочих зануритися в крижану купіль. 
    Отож, ще за довго до 12 години( часу проведення дійства) на березі водойми зібралося чимало добрян, красноставців  та гостей села від сивочолих ветеранів до однорічних дітей. З ласки Всевишнього і днина видалася чудова. Яскраве сонце, безмежна голубінь неба. Проте достатньо було панотцям виголосити слова молитви як над місцем освячення води у блакитті неба з’явилася хмаринка. І чим ближче вона наближалася до люду, тим очевиднішими ставами обриси білокрилого голуба.
   « То знамення Боже»,- почулося від бабусь, котрі з благоговінням звернули свої погляди до небесної десниці.
  «Благодать Всевишнього сходить», - додали інші…
    Свята молитва духівників, білокрила хмаринка,освячена купіль та  теплота людських душ створили особливу ауру. А коли настала пора осунутися в студенну воду першими її звідали батюшки Миколай та Віктор. Їх прикладу наслідували добрий десяток краян.
- Нині я і мої друзі вже в чергове  прийняли водощрещну купіль,-зауважив Віталій Іванович Мельник.-  А започаткували цю чудову традицію  ще 2007 році. Тоді ми з дружиною та члени трьох сімей наших друзів вперше з благоговінням осунулися у водощрещну воду.  Згодом до нас долучилися ще друзі, їх діти. У силі і благотворності купелі переконалися неодноразово. Відрадно, ось уже впродовж кількох  останніх років радість водощреша з нашими сім’ми та моїми односельцями розділяють , освячуючи воду «Дружби», панотці  Миколай та Віктор. За що ми їм  складаємо щиру дяку. І зичимо духівникам і всім нам многія і благія лєта.
...

08/01/2019

Рідзвяні зустрічі Миколи Северина                                                                                         Доброчинність мецената, координатора ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Маньківському районі М.Ф.Северина має різновекторне спрямування, а це  підтримка обездолених та воїнів-інтернаціоналістів, атовців, ветеранів, сприяння волонтерському руху, розв’язанню соціальних проблем, утвердження здорового способу життя і змістовного дозвілля молоді, відпочинку і здобуття професійного фаху обдарованою молодою паросллю краян… Зокрема, третій рік поспіль успішно діє проект «Стипендіати ВО «ЧЕРКАЩАНИ», засновником  котрого є Микола Федорович. Нині щомісячну фінансову підтримку від  нього отримують 7 студеїв провідних столичних та Харківського вишів:  іваньківчанин Андрій Дубина, маньківчани Дмитро Війтенко, Валерія Лазоренко, Людмила Наумець, Богдан Підвисіцький, Ілля Погрібняк та Володимир Риженко. 
   
...

31/12/2018

  Шановні  наші друзі та партнери!
Ми дуже раді привітати Вас.
Полиште справи всі  і на столі папери,
Бо наближається Новий рік   до нас.
Рік Новий – казковий час!
Хай здивує щастям вас.
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові.
Світла й радості багато,
Щоб життя було, як свято!
...

31/12/2018

Шановна маньківська родино!                                        Лік часу - невпинний. От і  2018 рік за кільканадцять миттєвостей   вже стане надбанням історії. Споглядаючи на його віхи, кожен із нас згадує найвизначніші події. Ніби у калейдоскопі змінювалися життєві реалії з радістю надбань і звершень та  гіркотою втрат і прорахунків. І все ж смію стверджувати, що прожили цей рік, так би мовити,  на одному диханні з бажанням зробити все, аби рідні і близькі раділи кожному прийдешньому дню. Відверто кажучи, далеко не все заплановане і задеклароване нам поталанило реалізувати. На це є як об’єктивні причини, так  і суб’єктивні чинники. І нині на фініші року 2018-го загадуємо, аби його наступник був щедрішим та успішнішим як в справах і починаннях, житейських буднях....

22/12/2018

Дітям - від Миколая Северина                                   День святого Миколая очікують як дітлахи, так і дорослі. Проте якщо перші вірять в диво, сподіваючись втаємничений візит Миколая, то їх батьки мають надію на приємні сюрпризи. Для значної частини дошкільнят Маньківщини представником Миколая впродовж останніх років є добродійник Микола Северин. Саме з його ініціативи на дитячих ранках в ДНЗ малечі презентуються солодощі та смаколики. От і цього річ до майже 600 малят Березівки, Крачківки, Іваньок, Дзензелівки, Поташі, Подібної, а також в маньківських дитячих дошкільних установ та дитячого реабілітаційного відділення завітали з подарунками представники від Миколи Федоровича. ...