Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

Публікації в ЗМІ

16/04/2019

Весняна толока в гаю Олега Лисенка
  За свої три десятки  літ Олег Лисенко чимало досяг, а  скільки ще було задумів та перспектив… Трагічно обірвалося життя молодого, але уже визнаного фахівця, чудового сина, надійного товариша, чуйного і люблячого чоловіка, батька … Про його звершення нагадують справи, котрим він віддавався як еколог, куратор агросфери району. На визнання внеску О.П.Лисенка у благоустрій селища та району, поліпшення екології довкілля рішенням сесії Маньківської селищної  ради  за подання депутатів райради попередніх каденцій виділено земельну ділянку, а друзями і колегами Олега Петровича висаджено кілька десятків дерев. Завдяки турботі вони підросли і сформували хороший ягідно-декоративний гай, що милує око односельчан.
  Днями напередодні дня народження Олега Петровича  його друзі та колеги провели весняну толоку в гаю. Сприяння у благородній справі надали меценат, координатор ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районі М.Ф. Северин, а також Петро Олексійович Лисенко. Кілька годин роботи і гай став ще ошатнішим, поліпшив краєвид середмісця Маньківки. 
...

05/04/2019

Дитячі мрії стають реальністю, якщо поруч дорослі із щирою душею
  Для понад чотирьох десятків хлопчаків та дівчаток з Рогів, Поташі та Маньківки цьогорічні весняні канікули, передусім, запам’ятаються захоплюючою поїздкою до Києва і столичного регіону, котру вони здійснили з ініціативи духівника сотень родин не лише Маньківщини, настоятеля храму Івана Богослова Миколая Ємця та за мецитнаства головного бухгалтера ТОВ «ДУКРА агро», керівника фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районній раді О.Ю.Попелюха. Левова частка їх - це члени багатодітних родин, а відтак за нинішньої скути відвідати славетний приватний зоопарк «12 місяців» та місцину Богоявлення Христа пастушкам, випробувати атракціони найкращого в нашій країні центру сімейного відпочинку «Dream Town»  могла залишатися лише мрією....

02/04/2019

Сходка - індикатор ефективності депутатської діяльності...

18/03/2019

Звіт Зайчука Сергія Михайловича...

18/03/2019

Звіт Пушка Володимира Степановича...

18/03/2019

Звіт Пащенка Сергія Володимировича...