Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

Публікації в ЗМІ

06/12/2018

Шановні  виразники волі краян, активісти територіальних громад, ветерани  органів місцевого самоврядування!...

17/10/2018

Стрілецький турнір імені Юрія Сімакова
      Цього річ вже втретє поспіль з ініціативи та за фінансової підтримки координатора ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районі М.Ф.Северина напередодні Дня захисника Вітчизни у загальноосвітніх школах серед старшокласників проведено турнір стрільців  пам’яті подвижника військово-спортивного гарту молоді, колишнього керівника початкової військової підготовки Маньківської середньої школи, організатора головного арбітра районних змагань  «Зірниця» та «Орля» Юрія Володимировича Сімакова. 
  За звання «влучний стрілець» в стрілецьких шкільних  тирах  позмагалося понад 250 юнаків та юнок. Найкраще організували турнір в  Молодецькій, Маньківських, Іваньківській, Буцькій  загальноосвітніх школах, в котрих очільники закладів та педагоги з предмету захист Вітчизни подбали не лише про належну організацію змагань, але і вшанування пам’яті Юрія Володимировича. 
  Під час урочистостей  переможці та призери змагань відзначені медалями  «Маньківської районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Зокрема,  «золотих» медалей удостоїлися: Чабан Сергій (Буцька ЗОШ), Грідньов Кирило (Молодецька ЗОШ), Огер Вікторія (Іваньківська ЗОШ), Фещук Микола (Маньківська ЗОШ) та Квітченко Яна (Маньківський НВК). «Срібні» медалі вибороли Дяченко Андрій Сергій(Буцька ЗОШ), Дикий Андрій(Молодецька ЗОШ), Колісніченко Богуслава (Іваньківська ЗОШ), Стецик Денис (Маньківська ЗОШ), Рябовіл Олександр(Маньківський НВК). «Бронзові» медалі дісталися Самодурову Сергію (Буцька ЗОШ), Шевченко Валерії (Молодецька ЗОШ), Христорізу Тарасу (Іваньківська ЗОШ), Дзюману Максиму (Маньківська ЗОШ), Шевелюк Діані (Маньківський НВК).
...

19/09/2018

За три -  до ста…
  Крилатий вислів «життя дається всім, а старість – лише обраним» абсолютно доречний стосовно воїна-переможця, ветерана праці  Степана Григоровича Єременка з Іваньок. За дев’яносто  сім років йому випало звідати і лихі випробування воєнного лихоліття, і голодомор, і подолання руйнації, долучитися до відбудови рідного села і підприємства. Одначе  і на фронтових дорогах світової війни, і в трудових буднях, і нині Степан Григорович залишається життєлюбом і оптимістом, турботливим батьком, дідусем і прадідусем, мудрим порадником, добрим сусідом … 
-Повірте, я ніколи у Всевишнього не просив кращої долі,- зауважує ветеран,- і коли 20-річним юнаком довелося звідати біль від втрат бойових побратимів та радість великої Перемоги , і коли в 1947 році вдруге пережив голод, і коли намотував на колеса ГАЗика понад мільйон кілометрів доріг не лише Україною, але аж до Уралу. В праці злетіли роки, разом з дружиною поставили на крило трійко дітей, допомагали ростити онуків. А нині радію 8 правнукам. Я завжди в русі, в клопотах, а відтак роки летять як сполохані коні. Незважаючи на вік, сам даю лад господарству, частенько сідаю за кермо свого «москалика», аби навідати дітей, онуків, друзів. Коли трапляється показувати інспекторам водійське посвідчення, вони не вірять моєму шоферському стажу, жартуючи бажають щасливої дороги.
  Минулого вівторка Степану Григоровичу зозуля накувала 97-му осінь. Виказати повагу і шану славному краянину до його оселі завітали меценат, координатор ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районі М.Ф.Северин, керівник Громадської приймальні політичної сили А.В.Риженко, виконавчий директор ТОВ «Дзензелівське» О.М. Гоменюк,  а також заступник  голови райдержадміністрації О.Г.Філіпчак, колишні колеги, очільники цукрозаводу І.М.Бевз, В.Ф.Солонько, рідні та близькі.
  Віншуючи іменника, Микола Федорович склав подяку за активну життєву і громадську позицію і побажав не втрачати позицій принаймі до першої сотні літ. Разом із святковим тортом, прикрашений промовистими цифрами 97, він презентував  ветерану талони на бензин для «Москвича» та збіжжя для підсобного господарства.
  Зворушений увагою поважних гостей та рідини, Степан Григорович дав обіцянку не зраджувати собі і своїм звичкам, аби на власне сторіччя потішити всіх своїми жартами та оповідками.
...

19/09/2018

Відсвяткували і позмагалися
 Іваньківська ЗОШ славиться своїми вихованцями, котрі здобули визнання як на регіональному, так і  на загальнодержавному рівні в сфері науки і мистецтва, високих технологій та економіки, в царині військової справи і  спорту… До честі іваньківчан понад два десятки їх виконали нормативи кандидатів та майстрів спорту, успішно виступають у першостях близького і далекого зарубіжжя з різних ігрових видів спорту( про це днями освітяни констатували на урочистостях). Свій гарт вони започатковували на майданчиках місцевої школи. Зведена в 1983 році, легкокрила будівля осередку освіти за десятиліття не раз зазнавала удосконалень. От і до 35-річчя завдяки спільним зусиллям громади, бюджетів та меценатів, передусім, місцевого ТОВ «Дзензелівське»  у закладі капітально відремонтовано спортивну залу, тренажерну, душові кімнати та роздягальні, кабінети тренерів…
   В урочистостях з нагоди визначної події в життя громади взяли участь освітяни, представники громадськості, почесні гості. До речі, саме гостям організатори доручили перерізати символічну стрічку про завершення масштабного проекту державно-приватного співробітництва. Вітаючи загал, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Ю.М. Безверхий, сільський голова Л.М.Поліщук, представник ТОВ «Дзензелівське» К.М.Северин склали вдячність за розуміння та спільні зусилля задля втілення в життя проекту і висловили сподівання, що спортивна зала слугуватиме як в начальному процесі, так і організації фізичного гарту молоді та змістовного дозвілля, а ще майданчиком спортивних єдиноборств і турнірів в тому числі регіонального рівня.
  До речі, за пропозицією координатора ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районі М.Ф.Северина тут  вже започатковано традиційний Кубок районної організації ВО «ЧЕРКЩАНИ» з баскетболу. Опробувати прекрасне покриття майданчика, окрім вихованок ентузіаста фізкультурно-масового руху А.М.Пилявського, в рамках турніру зголосилися команди Лисянського району та Буцької ОТГ. За шаленої підтримки вболівальників господарі майданчика не залишили суперницям жодних шансів успіх. Взявши верх над гостями юні іваньківчанки стали першими володарями почесного трофею. Друге місце вибороли юні баскетболістки з Буків, а третім місцем задовільнилися лисянчанки.
  Вручаючи нагороди: кубки, «золоті», «срібні», «бронзові» медалі турніру, баскетбольні м’ячі, керівник Громадської приймальні ВО «ЧЕРКАЩАНИ» А.В. Риженко від імені координатора політичної сили М.Ф.Северина, депутатської фракції в районній раді побажав звитяг юним спортсменам, гармонійного розвитку і запросив юнь до плідної співпраці в рамках проектів, ініційованих «ЧЕРКАЩАНАМИ», щодо розвитку краю і краян. 
...

24/08/2018

Шановні краяни! 
        Шлемо найщиріші вітання з нагоди найголовнішого державного свята нашої Вітчизни - Дня Незалежності. 24 серпня - це не просто День народження держави. Це,насамперед, свято пам’яті про  покоління наших пращурів, котрі творили націю і боролися за державність. А ще це  день, коли по - особливому думається про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед  історією.
    Дванадцять сім  років, прожитих українським народом з часу здобуття незалежності, були до краю сповнені різноплановими й неоднозначними подіями, фактами і тенденціями, злетами і розчаруваннями, здобутками і втратами. Але сумарна складова, сенс, спрямованість та цілі нашого поступу є безумовно конструктивними, будівничими і результативними, а політична і морально-психологічна атмосфера в суспільстві - стабільною та передбачуваною. На зміну емоціям, незгодам і збуренням дедалі більше приходять прагматизм, прагнення якомога швидше і краще зміцнити каркас державної будівлі і власними силами, власними руками облаштувати своє життя.
   
            Сердечно бажаємо процвітання нашій держав, міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди кожній родині, достатку, миру, щедрої долі, успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання Маньківщини і української держави, добробутуїї народу.
 Нехай серця наповнюються гордістю за нашу країну, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього люду.
                     З повагою рада  районної організації та депутати районної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ»
...

16/08/2018

                                     Готуючись до першовересня                                                           Серед пріоритетів громадської діяльності депутата районної ради, керівника депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» О.Ю. Попелюха - піклування про заклади освіти, охорони здоров’я та культури задля надання ними якісних  послуг односельцям, турбота про організацію змістовного дозвілля молоді. В цій царині Олександр  Юрійович докладає чимало зусиль, аби спрямувати фінанси як із бюджетних джерел, так і спонсорських засад. Зокрема, лише впродовж останнього кварталу, завдячуючи йому, на оснащення та ремонт Рогівської загальноосвітньої школи  ТОВ «Дукра агро» асигнувало майже 65 тисяч гривень. Левова частка асигнованих коштів спрямовано на умеблювання шкільної  їдальні та класу нової української школи. Суттєво змінили інтер’єр закладу сучасні стенди державної та національної  символіки, історії закладу, техніки безпеки, кабінеті української мови та літератури, а також ремонт класних кімнат і кабінетів, до котрих  будівельними матеріалами долучилося ТОВ. Безсумнівно, позитивно сприятиме організації навчально-виховного процесу рогівчан і оргтехніка, котру Олександр Юрійович презентував школі....