Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

Публікації в ЗМІ

17/01/2018

Рідзвяні зустрічі Миколи Северина...

15/01/2018

По чотири від трьох політичних сил та два самовисуванці                                                         Минула неділя для частини бучан та багвян була не лише днем святкування Новоріччя, але і днем волевиявленням, адже саме на цю святкову днину випало повторне голосування за депутатів Буцької селищної ради по виборчих округах №3 та № 11. Попри те, що організаційна сесія Буцької селищної ради розпочалася 9, а закінчилася 12 січня другим сесійним засіданням, на котрих визнано повноваження селищного голови С.С.Залізняка, обрано секретаря ради Л.А. Бабак, сформовано виконком ради, визнано повноваження старост І.І.Острового та Р.В.Стародубцевої, напруга довкола кандидатів на два вакантних депутатських мандатів не спадала. До останнього на перемогу розраховували представник БПП «Солідарність» О.П. Дзьоба та ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Р.В.Вовк, рівно як і конкурували між собою самовисуванець В.Ф.Уманський та В.В.Рева, яка презентувала ВО «Батьківщина»....

15/01/2018

Акція протесту: ЧАША ТЕРПІННЯ ПЕРЕПОВНИЛАСЬ                                 Микола Северин:  «По закону вони були зобов’язані ще 4 січня підтвердити участь Білецького у торгах. Натомість його відсторонили. Аукціон виграла стороння людина, яка проживає за межами Маньківського району . І це переповнило чашу терпіння маньківських фермерів»....

28/12/2017

Сюрпризи від М.Ф.Северина                    Так повелося, що до новоріччя прийнято готувати подарунки. Одні стають щасливим власниками  надсучасних гаджиків та складної побутової техніки, іншим - до вподоби надбання культури., романтичні вечори відпочинку і таке інше. Щоріч все більшої популярності набувають корпоративні вечори.  Не стало  винятком  і теперішнє перед новоріччя  в колективах ТОВ та підприємств  М.Ф. Северина.  Отож, днями під час неформальних зустрічей Микола Федорович висловив вдячність менеджерам, фахівцям і рядовим працівникам  виробництва і сфери послуг, рільникам і тваринникам  за  сумління та надбання, розуміння та підтримку в реалізації проектів та планів.  Віддаючи належне звитязі найактивніших членів трудових колективів,  він також відзначив їх  спеціальними цінними подарунками....

26/12/2017

Буцька ОТГ має депутатів і голову             Схоже, що передостання неділя грудня 2017 року  для бучан, жителів Багви та Кутів закарбується  на скрижалях історії новоствореної територіальної громади, передусім, як день їх  волевиявлення щодо формування першого депутатського корпусу. Щоправда, Із 2120 виборців, внесених до реєстру, своїм конституційним правом скористалися близько 62 відсотків, в тому числі майже 64 відсотки буцького електорату, 68 відсотків - кутівського та 52 відсотки - багвянського....

20/12/2017

Діалог віч-на-віч
РІК  ПЕРЕМІН              Висловлюючись спортивною термінологією, грудень, а з ним і 2017 рік вже вийшли на фінішну пряму. Отож,  о цій порі традиційно підбиваються підсумки року, що відходить в історію, верстаються плани на найближчу перспективу. Про те чим запам’ятався нинішній рік і що очікує року майбутньому зголосився повідати підприємець, меценат, координатор ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Маньківському районі М.Ф.Северин.
 
 
 
- Миколо Федоровичу, ми досить регулярно спілкуємося з Вами, порушуючи актуальні питання регіонального розвитку як в царині економіки, соціальної політики, так і реформування та розбудови суспільних інституцій на Маньківщині.  І все ж хотілося б, аби Ви бодай в тезах охарактеризували найважливіші події 2017 року .
 
- Традиційно кожен з нас в новорічну ніч загадує бажання, очікуючи їх реалізації в році, що настає. Проте мрії збуваються лише в казках та легендах. Матеріалізація планів і проектів потребує мобілізації зусиль, сумління і  кропіткої праці. Причому незалежно йдеться це про запити окремої сім’ї, колективу, громади чи регіону. Оцінюючи цьогорічні реалії  як підприємець, мушу визнати, що попри минулорічні оптимістичні прогнози, на жаль, поки що бити в литаври не доводиться, хоча на рахунках наших трудових колективів чимало звершень. Зокрема, аграріями вирощено понад 7230          тонн збіжжя, вироблено за 11 місяців 4695 тонн молока. У сфері  торгівельно-побутових, транспортних послуг  теж маємо тенденцію до нарощування обсягів та поліпшення їх якості. Планомірно ведеться будівництво і модернізація виробничих і торгівельних потужностей. Зокрема, у серпні введено в експлуатацію будівельно-господарський торгівельний центр в Маньківці, планомірно триває реконструкція приміщення під 16-квартирний житловий будинок. Суттєві набутки маємо у механізації трудомістських процесів  та нарощуванні поголів’я в  ТОВ «Дзензелівське». Зокрема, на технічне переоснащення витрачено понад 13 млн. гривень, а селекційно-племінну роботу  більше 5 млн. гривень.
 
У нинішніх непростих для бізнесу економічних умовах ми не лише зберігаємо робочі місця, але дбаємо про їх розширення. Нині в групі компаній «Северин» постійно працює 349 осіб. А це соціальний захист їх родин, надходження коштів до місцевих бюджетів.
 
Впродовж і нинішнього року маємо напрацювання щодо підтримки соціально-культурної, гуманітарної сфери району, а також обдарованої молоді,  популяризації здорового способу життя організації дозвілля краян. Так, варто згадати проведення  в Маньківці вперше в її  історії Всеукраїнського турніру з боксу серед школярів та молоді, в котрому взяли участь 216  юних спортсменів 24 команд з 6 областей України та Молдови, спонсорська підтримка юних футболістів та команд з єдиноборств щодо проведення тренувальних зборів та участі в обласних і регіональних змаганнях, а ще патронат «Найспортивніше село-2017», Творчий краєзнавчо-просвітницький конкурс «Маньківщина - моя мала батьківщина», конкурс серед колективів ФАПів на краще обслуговування сільських жителів, іменні стипендії  чотирьом медалістам ЗОШ району, а нині студентам вишів. 
Традиційними впродовж останніх років стали візити до вихованців дошкільних закладів із святковими подарунками До дня захисту дітей та Дня Миколая. Зокрема, днями солодощі від ПП «Северин» отримали майже 650 вихованців маньківських, буцького, іваньківського, березівського, потаського, подібнянського та дзензелівського ДНЗ та  понад 100 учнів початкової ланки Іваньківської ЗОШ. Взагалі, ми системно сприяємо роботі районної ветеранської організації чи то в царині організації дозвілля, поїздок по визначних місцях Черкащини чи, скажімо, оздоровлення, волонтерства. Щодо волонтерства, то і в цьому році кілька разів відряджали гуманітарну допомогу бійцям-атовцям.
Радію, що добрі справи знаходять розуміння та підтримку колег товаровиробників, передусім, представників ВО «ЧЕРКАЩАНИ». 
  
- Вирішення низки соціальних, економічних питань, організації діяльності закладів охорони здоров’я,освіти, культури і таке інше в найближчій перспективі держава передає на місця, ініціюючи радикальні зміни щодо  децентралізації влади шляхом утворенням ОТГ. Перші вибори ради Іваньківської ОТГ вже закарбувалися на скрижалі історії нашого краю. І хоч Ви особисто не боролися за представницький мандат, але активно долучалися до цієї доленосної події, як координатор ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районі. Отож, настільки виправдалися ваші сподівання щодо результатів перегонів для висуванців від «ЧЕРКАЩАН»?
 
- Повірте, і це цілком закономірно, що мені  не байдуже як розвиватиметься наш край, як задовольнятимуться потреби краян, настільки зможе реалізувати свій потенціал молода паросль. Отож, І особисто я, і наша політсила в особі найавторитетніших представників громад Іваньок, Крачківки, Березівки, Тимошівки готові взяти на себе відповідальність за вирішення нагальних проблем сьогодення та перспективного розвитку ОТГ. Вдячний виборцям, що вкотре повірили в нас і делегували 14 із 22 представницьких мандатів. Наразі створена днями депутатська фракція разом із головою Л.М.Поліщук налаштована на конструктивну роботу задля виборців як в сесійному режимі, так і на своїх округах. Особисто я докладатиму всіх зусиль, аби громада динамічно розвивалася, аби її члени почували себе соціально захищеними, задоволені рівнем послуг та згуртованості у подоланні проблем і негараздів буття.  Провідне бюджетоутворююче підприємство ОТГ - ТОВ «Дзензелівське»  свій виробничий потенціал зорієнтовує на забезпечення селян роботою, господарське використання ресурсів, партнерські взаємовідносини із власниками паїв, а також наповнення бюджету громади, спонсорську підтримку соціально-культурних програм та проектів. Причому ми дбатимемо, аби якісним послугами були охоплені як іваньківчани, так і мешканці Тимошівки, Крачківки, Березівки. До речі, «ЧЕРКАЩАНИ» вже розпочали реалізовувати свої передвиборні зобов’язання. Йдеться, про ремонт церкви святої Параскеви, налагодження роботи вуличного освітлення  в Березівці та турбота про функціонування дитсадка. Найближчим часом буде вирішено питання ритмічного автобусного сполучення Березівки, Крачківки, Тимошівки. За сприятливих погодних умов подбаємо про ремонт вуличного покриття в населених пунктах громади. Справжнім серйозним випробуванням для  депутатів стане прийняття бюджету 2018 року та програми соціально-економічного розвитку ОТГ. Фракція до цього підходить з усією відповідальністю.
 
- Якщо в Іваньківській ОТГ триває системна робота щодо налаштування діяльності ради за нових умов, то бучани та мешканці Багви і Кутів наступної неділі лише обиратимуть представницький орган влади Буцької ОТГ. Серед кандидатів в депутати ради,звісно, і представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ».
 
-   По - іншому і не може бути, адже наша політична сила зацікавлена в тому, аби  і район, і об’єднані територіальні, і ті громади, що ще не виявили бажання об’єднуватися розвивалися, а їх члени отримували належні послуги закладів освіти, медицини, культури, транспорту,зв’язку і таке інше. Ми вболіватимемо за формування бюджету, ефективне використання бюджетних коштів, природних і трудових ресурсів, соціальний захист і дозвілля, професійну орієнтацію і сприяння в отриманні фахової підготовки молоддю. Левову частку цих завдань  вже із січня 2018 року належить вирішувати селищному голові та 14 депутатам Буцької селищної ради. Зважаючи на величезну відповідальність, ми, як і по Іваньківській ОТГ, дуже ретельно і зважено підійшли до висуванців від ВО «ЧЕРКАЩАНИ». На противагу до позиції опонентів по передвиборних перегонах ми не ставили за мету «закрити» всі округи. Найважливіше - презентувати авторитетних, активних односельців, котрі власними справами і своєю громадянською позицією довели, що готові відстоювати інтереси краян, дбати про розвиток ОТГ. Зокрема, ми розраховуємо, що нашу позицію підтримують 24 грудня виборці Буків щодо завідуючої амбулаторією ЗПСМ Любов Іллівни Руденко, голів СФГ Андрія Анатолійовича Мельника та  Олександра Миколайовича Безуха, робітника СФГ Володимира Валерійовича Богача. Сподіваємося, що і вибір  електорату Багви та Улянівки буде за нашими кандидатами: Володимиром Сергійовичем Гончарем, Русланом Володимировичем Вовком та Володимиром Васильовичем Бодашем, а в Кутах – Наталією Павлівною Красноголовець. Шановні краяни, відаючи їм перевагу, ви голосуєте за принципову позицію у відстоюванні ваших інтересів, реалізацію передвиборних зобов’язань кандидатів в депутати та районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Щодо кандидата на посаду селищного голови, то так як і під час виборів ради Іваньківської ОТГ, ми приєднуємося до вашого вибору  і голові до конструктивної співпраці із новообраним очільником задля розвитку ОТГ та добробуту кожної родини і благополуччя кожного члена громади.
Під вінець нашого діалогу, користуючись слушною нагодою, хотів би скласти подяку всім маньківчанам за розуміння та співпрацю, витримку та послідовність у подоланні труднощів та негараздів сьогодення, а також привітати із прийдешнім 2018 роком та Різдвом Христовим. Сердечно бажаю  міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди кожній родині, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання Маньківщини і української держави.
 
 Розмову вів та записав Р.Східний
 
...