Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

Публікації в ЗМІ

01/06/2018

  • Футбол в Іваньках- це не лише спорт…                                        Іваньки завше славилися своїми хліборобами і тваринниками, цукроварами і спиртовиками, педагогами і аматорами художньої самодіяльності. Одначе неперевершеною гордістю громади є її молода паросль, котра з-поміж іншого ще вирізняється утвердженням здорового способу життя, фізичним та духовним гартом. А сприяють цьому багаті традиції, започатковані старшими поколіннями, підтримка меценатів і спонсорів. Зокрема, впродовж кількох останніх років футбольний турнір, котрий іваньківчани проводять на Трійцю в рамках велелюдного святкування, підтримує меценат, директор ТОВ «Дзензелівське» М.Ф. Северин. От і цього річ за його сприяння головний приз турніру – Кубок Іваньківської сільської ради розіграли чотири футбольних дружини. Відрадно, що безкомпромісний спір на смарагдовому майданчику вели як вихованці ДЮСШ, команда студентів, так і ветерани футболу, котрі в свій час відстоювали спортивну честь Маньківщини на обласних першостях і в регіональних турнірах, а також амбіційна команда із Попівки, в котрій тон задавали гравці, які нині виступають за команди-учасниці першості області та Уманського району....

29/05/2018

Прозвітувалися  і до людей прислухалися
  Сходки громадян, котрі щорічно заслуховують звіти очільників та депутатів місцевих рад щодо виконання планів соціального розвитку , передвиборних зобов’язань  обранців є дієвою формою взаємодії громади із депутатським корпусом, виконкомами органів самоврядування. Цьогорічні зібрання для Іваньківської ОТГ були першими від її організації, а відтак привернули особливу увагу. Поряд із сільськими старостами( ще до 29 жовтня 2017 року сільським головами)  про надбання, перспективи розвитку та шляхи подолання проблем, пошуки резервів наповнення бюджету та інвестиції односельцям доповідали голова ОТГ Л.М.Поліщук і колеги депутати. Зважаючи на те, що з-поміж 22 депутатів ради 14 - представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ», до зацікавленого  спілкування із селянами долучилися, крім обранців, координатор політсили в районі  М.Ф. Северин, керівник Громадської приймальні, голова ради районної  організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» А.В.Риженко.
 
- Кожна із чотирьох зустрічей з уповноваженими сільських громад, зазначив Микола Федорович,- дала можливість, насамперед, глибше вникнути в проблеми Іваньок, Тимошівки, Крачківки та Березівки, почути думку людей щодо сьогодення та перспектив розвитку сіл, непростих процесів реформування соціальної  інфраструктури, співпраці сільгосптоваровиробників із  власниками паїв. Ми також вдячні учасникам зібрань за увагу та розуміння  позиції суб’єктів господарської діяльності, котрі є бюджетоутворювачами  та інвесторами в соціально-економічному розвитку ОТГ.
 
   У ході конструктивних діалогів  жителі Іваньок, Тимошівки, Крачківки та Березівки висловили низку зауважень та пропозицій щодо функціонування закладів охорони здоровя, освіти, культури, поштового зв’язку, транспортного сполучення, роботи  соціальних служб, ремонту доріг і таке інше.  Над реалізацією народної ініціативи працюватимуть депутати –«черкащани» як в режимі сесійних засідань рад, так і щоденними турботами про життєві будні краян. А пріоритети залишаються незмінними: опіка про ветеранів праці, дітей, підтримка молодої парослі щодо здорового способу життя, змістовної організації дозвілля, забезпечення функціонування та надання належних послуг закладами охорони здоров’я, освіти і культури. 
...

29/05/2018

Під малиновий передзвін                                                         Радісне і водночас хвилююче свято щороку приходить  не лише на освітянську ниву, але мало не в кожну родину. Малиновий передзвін шкільних дзвінків  для 2559 вихованців 19 ЗОШ Маньківщини символізував завершення чергового навчального року. Цієї благодатної днини школярі долають своєрідний рубікон: вихованці 1-10 класів взяли чергову вершину  у сходженні тернистими стежинами Країни Знань, а для  136 одинадцятикласників від шкільного порогу започатковується дорога в самостійне життя. ...

20/05/2018

Подарунок березівчанам
 Під час традиційної зустрічі координатора ВО «ЧЕРКАЩАНИ» М.Ф.Северина із представниками Іваньківської ОТГ  Микола Федорович відвідав заклади соціальної інфраструктури Березівки. Зокрема, у місцевому ФАПі ознайомився із умовами праці медиків та якості надання медичної допомоги селянам. З-поміж низки проблем,  з котрим майже щоденно мають справу медики чи не найгострішою є брак  сучасного обладнання.  Потребує завершення і ремонт приміщення ФАПу. Ці актуальні питання обговорено на засіданні фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Іваньківської сільради  з метою спрямування бюджетних коштів на поліпшення справ у закладі охорони здоров’я. 
  Не залишив поза увагою порушені проблеми і Микола Федорович. Так, враховуючи думку завідувачки ФАПом, за кошти мецената було придбано сучасний апарат для вимірювання вмісту цукру в крові пацієнтів, саквояж-сумку медичної сестри та штатив для відпуску крапельниць хворим. Медичне оснащення за дорученням М.Ф.Северина днями громаді передав керівник Громадської приймальні ВО «ЧЕРКАЩАНИ» А.В.Риженко.
   Завідувачка медзакладом Наталія Петрівна Мига від березівчан подякувала благодійнику  за турботу про селян. До слів подяки Миколі Федоровичу також,  користуючись слушною нагодою долучилася виконувачка обов’язків старости села Т.О. Писарець за  святкові подарунки  вихованцям дошкільної установи, а також машину дров для котельні закладу, забезпечення транспортом делегацій учасників святкових заходів в Іваньках.
...

16/04/2018

ЗА ІНІЦІАТИВИ ДЕПУТАТІВ...

06/04/2018

Під зорями весна ще буде спати,
Маньківщину ще мла вкриватиме густа,
А ми до церкви підемо привітати
Воскреслого Христа.
Заграють дзвони із церковних веж,
І разом з ними заспівають люди:
Христос воскрес!
У поле, в ліс, де сніг останній тане,
У досвіток покотиться луна
А там зі сну прокинеться і встане 
Дзвінка весна!
Простивши все, відкинувши зневіру,
Просвічені пасхальних торжеством,
Кріпімо прадідівську віру
І воскресаймо разом із Христом.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Світло Великого Дня і любов

Промовляють до нас найщирішою з мов.
Щоб ми з тобою серцем пораділи
Й за те, що маємо, подякувати вміли!
Співають дзвони святого храму, 
Велика радість: Христос Воскрес! 
...