Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

27/03/2018

Дев’ять мінус Буки та Багва
або свято спорту із присмаком гіркоти
   Заключними акордами «Найспортивнішого села-2018» стали фінальні змагання найсильніших спортивних дружин району, котрі традиційно відбулися на майданчиках Маньківського НВК «ЗОШ - гімназія» минулої неділі. Впродовж  лютого у трьох відбіркових турнірах право представляти спортивну рать сільської громади вибороли дев’ять збірних команд: Кищинець, Буків, Багви, Іваньок, Дзензелівки, Чорної Кам’янки, Молодецького, Доброї, Вікторівки. Одначе цьогорічний урочистий парад фіналістів, вперше за п’ятнадцятилітню історію наймасовіших спортивних стартів Маньківщини, затьмарило ігнорування змагань та колег  представниками новоствореної громади Буків та Багви. Це особливо вразило, адже досі бучани та багвяни зазвичай досить пристойно презентували сільський спорт у фіналах «Найспортивнішого села». Ще з одним, так би мовити, форс-мажором відкриття  зітнулися організатори коли на перших акордах Державного гімну підвела техніка. Проте, до честі учасників змагань, вони гідно вийшли із ситуації, доспівавши його акапельно і надзвичайно злагоджено.
 
  На цьому акцентував увагу загалу у вітальному слові від депутатської фракції, ради районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» керівник Громадської приймальні політичної сили А.В.Риженко.
- На мою думку, в цьому є глибоко символічне підґрунтя і переконаний, що єдність та згуртованість, продемонстровані  вами щойно,- підкреслив Анатолій Володимирович,- є свідченням не лише ознак патріотизму, а гарту, твердості духу, вірності ідеалам спорту. Тож, зичимо вам примножити добрі традиції, взяти вершини спортивної звитяги. Що ж до «ЧЕРКАЩАН», то політична сила, її координатор на Маньківщині М.Ф.Северин системно дбають про підтримку обдарованої молоді, пропаганду здорового способу життя. За спільного рішення переможці зональних турнірів вже одержали від нас  комплекти футболок «Найспортивніше село», а на переможця першості разом із кубком, дипломом очікує премія на придбання спортінвентаря. Наймолодший та найдосвідченіший учасник фіналу  будуть також вмотивовані. 
Впродовж майже чотирьох годин спортсмени визначали кращих в 11 видах програми. У загальнокомандному заліку  у семи видах єдиноборств  поза конкуренцією виявилися володарі першого Кубка ВО «ЧЕРКАЩАН» «За волю до перемоги» команда Дзензелівки. За сумою місць(29) дензелівчани на 12 пунктів випередили своїх найближчих переслідувачів, торішнього переможця змагань - команду Молодецького.  Ще на 12 очками поступилися другому призеру фізкультурники Іваньок, котрі замкнули чільну трійку.
В окремих видах єдиноборств пальму першості за результатами суддійських протоколів вибороли: підтягування на перекладині - Бурсак Роман(Дзензелівка),  дартс - Данько Марина(Дзензелівка),  кегельбан - Шевченко Валерія (Молодецьке),  стрибки через скакалку - Дикий Андрій (Молодецьке),  гирьовий спорт  - Коваль Сергій(Дзензелівка), стрільба з пневматичної гвинтівки - Данько Марина(Дзензелівка), естафета - вікторівчани на чолі з капітаном Журбою Романом, перетягувані канату - тріо з Молодецького, змаганнях з шахів серед дітей  - Самборський Іван(Дзензелівка), дорослих - Кравченко Андрій(Дзензелівка), з шашок серед дітей -  Олійніченко Ярослав(Вікторівка), дорослих - Білан Василь(Кищенці), настільний теніс серед дітей - Безух Владислав(Чорна Кам'янка), серед дорослих- Кривошея Юрій(Молодецьке). 
   На урочистому закритті змагань команди призери нагороджені грамотами та сертифікатами для придбання спортивного інвентаря. В тому числі від ВО "Черкащани" Диплома, кубка та сертифіката на придбання спортивного інвентаря на три тисячі гривень удостоєно команду Дзензелівки, а  Подяками та грошовими преміями відзначено 77-річного Василя Михайловича Комісаренка(колишній сільський голова Кищенців) та  дев’ятирічну Поліну Шевченко (Молодецька ЗОШ). 

« Повернутись