Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

29/03/2018

ЗВІТ- справа не формальна
   Громадську діяльність депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районній раді розглядають як дорогу з двостороннім рухом. Відпрацьовуючи кредит довіри своїх виборців, вони не лише відстоюють їх інтереси в сесійній залі та комісіях ради, але й плідно працюють на округах за місцем проживання. Прикладом для колег  в цій царині слугує керівник фракції О.Ю. Попелюх.  Днями Олександр Юрійович  вкотре склав іспит перед краянами, звітуючись на сходці рогівчан.  Депутат предметно повідав загалу про  напрацювання особисті та очолюваної ним фракції щодо соціально-економічного, культурного розвитку регіону, забезпечення функціонування закладів освіти, медицини, культури, реформування інфраструктури і таке інше. Зокрема, під час 8 сесій він долучився до прийняття 168 рішень ради, в тому числі 8 з питань бюджету та фінансів.
  Системно організована робота із зверненнями виборців, в тому числі завдячуючи його помічникам, у  Молодецькому та Вікторівці, котрі закріплені те ж за ним, дозволяють депутату оперативно реагувати на запити громадян. Впродовж звітного періоду Олександр Юрійович згідно графіка щомісячно здійснював прийом виборців, брав участь в  культурно-масових заходах, регулярно зустрічався із колективами дошкілля та ЗОШ, ФАПу, сільського Будинку культури, ветеранами та АТОвцями…  За сприяння О.Ю.Попелюха ТОВ «Дукра агро», де він обіймає посаду головного бухгалтера, на утеплення, ремонт початкової ланки, санвузла Рогівської ЗОШ асигновало 105 тисяч гривень. Майже 45,5 тисячі гривень товариство виділило на ремонт та заміну вікон місцевого Будинку культури, а ще 55 тисяч гривень – на ремонт асфальтового покриття до села. Понад 30 тисяч гривень торік витрачено на  закупівлю мотокіс для сільської громади.   43,6 тисячі гривень спрямовано товариством рогівчанам допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань. Не стояв осторонь Олександр Юрійович щодо вирішення питань захисників Вітчизни та працевлаштування односельців. Так, торік завдячуючи йому роботу отримали близько десятка односельців.
   Зацікавлений діалог із селянами під час сходки, в котрому знайшлося місце як для подяки обранцю, так і пропозицій, за визнанням Олександра Юрійовича сприяв визначенню пріоритетів на найближчу  перспективу, а сам звіт мав прикладний характер. А відтак немає сумнівів, що  і черговий звітний період для депутата буде багатим на добрі справи та звершення.

 


« Повернутись