Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

05/04/2019

Дитячі мрії стають реальністю, якщо поруч дорослі із щирою душею
  Для понад чотирьох десятків хлопчаків та дівчаток з Рогів, Поташі та Маньківки цьогорічні весняні канікули, передусім, запам’ятаються захоплюючою поїздкою до Києва і столичного регіону, котру вони здійснили з ініціативи духівника сотень родин не лише Маньківщини, настоятеля храму Івана Богослова Миколая Ємця та за мецитнаства головного бухгалтера ТОВ «ДУКРА агро», керівника фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районній раді О.Ю.Попелюха. Левова частка їх - це члени багатодітних родин, а відтак за нинішньої скути відвідати славетний приватний зоопарк «12 місяців» та місцину Богоявлення Христа пастушкам, випробувати атракціони найкращого в нашій країні центру сімейного відпочинку «Dream Town»  могла залишатися лише мрією.


   Відверто кажучи,- констатує батюшка Миколай,- душа раділа від дитячих емоцій, котрі вирували під час огляду зоологічного парку Михайла Пінчука. «Мрія міліонера», як ще називають зоопарк «12 місяців», розташований на 16-гектарній площі і налічує понад 100 звірів, птахів, в тому числі рідкісних та екзотичних : білі леви, бенгальські тигри, пуми, рисі, полярні вовки, камчатські ведмеді, носороги, верблюди…
 З трепитом і благоговінням відвідали діти храм  Святителя Миколая Мирлікійського храмового комплексу «Богоявлення» в селі Демидів Вишгородського району Київської області. 30 липня 1926 року на місці нинішнього храму двом пастушкам 11-ти і 14-ти років було явлення Ісуса Христа. Духовні місця – це спадщина нашого народу, яку не можна забувати. Ми хочемо зберегти історико-культурну спадщину, створене в минулому має значення для збереження і розвитку самобутності нашого народу, його внеску у світову цивілізацію.
  В тому, що Dream Island — аквапарк в  Дрім Таун  є найбільшим закритим аквапарком в Європі із площею   25 тис. кв. метрів юні екскурсанти переконалися на власні очі. Вони із захопленням визнають, що потрапивши в аквапарк Дрім Айленд, мов здійснюєш екскурс в часі, перетинаючи тисячоліття, потрапляєш ауру диких рослин  та  доісторичних тварин. 
А ще тут безліч басейнів та майданчиків для детей, 14 гірок, найбільша з  них довжиною – 350 метров. Безумовно, до всього долучитися за кілька годин важко, але враження переповнюють…
   Користуючись нагодою, керівник групи та натхненник поїздку до визначних місць Миколай Ємець від юні складає щиру вдячність за допомогу і системну підтримку благодійних заходів Олександру Юрійовичу Попелюху та його однодумцям.

 


« Повернутись