Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

02/04/2019

Сходка - індикатор ефективності депутатської діяльності


 Рогівська громада ось уже впродовж кількох років по праву може слугувати прикладом системної співпраці у вирішенні соціальних питань. Сільська  рада спільно із суб’єктами господарювання, громадськістю докладають чимало зусиль щодо соціального захисту населення, благоустрою населеного пункту, забезпечення належних умов для розвитку молодої парослі, організації змістовного дозвілля. Чільне місце у реалізації комплексних програм належить головному сільському бюджетоутворюючому суб’єкту господарювання ТОВ «ДУКРА агро».  Ефективним координатором співпраці органу місцевого самоврядування, соціальної сфери і товариства є головний бухгалтер ТОВ, керівник фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в районній раді О.Ю Попелюх. У значній мірі завдячуючи турботі Олександра Юрійовича, суттєво поліпшилися  побутові умови дитячому дошкільному навчально-виховному закладі та загальноосвітній школі, ошатнішими стали сільські вулиці. Задля того, аби тримати руку на пульсі життя громади, народний обранець не обмежується спілкуванням із колегами та працівниками сільської ради, а системно працює з виборцями як за місцем проживання, так і під час зустрічей в трудових колективах.
 

Своєрідним індикатором ефективності депутатської діяльності та комунікації, за зізнанням О.Ю.Попелюха, є щорічні загальні збори (сходки) жителів сіл. Адже під час широкої дискусії щодо набутків та перспектив розвитку громади він як народний обранець і водночас представник суб’єкту господарської діяльності має змогу поінформувати загал про реалізацію запланогваго та визначитися із змістом проблемним питань, долучитися до обговорення і прийняття рішення із доленосних перспектив. Не стала винятком в цій царині і остання сходка жителів Рогів, що днями відбулася в селі. Інформуючи загал про хід реалізації соціальних угод, Олександр Юрійович, зокрема, зазначив, що ТОВ «ДУКРА агро» для вирішення нагальних потреб ЗОШ, дитсадка, ремонт авто зупинки асигнувало 277.510 грн, ще понад 60 тисяч гривень було спрямовано на ремонт дорожнього покриття  вулиці Молодіжна.
 

 Керівництво товариства турбується про допомоги нужденним односельцям. Так,соціальні виплати малозабезпеченим, на лікування, воїнам АТО, чорнобильцям торік перевищили 76 тисч гривень. Вцілому за минулий рік допомоги селу і жителям становили 414 тисяч гривень.
  З-поміж нагальних питань, котрі учасники сходки визнали пріоритетними  для реалізації в нинішньому році, Олександр Юрійович пообіцяв долучитися до  фінансової підтримки ремонту дитячого дошкільного виховного закладу та ЗОШ, ямкового ремонту вуличного покриття, організації дозвілля та відпочинку дітей, насамперед, сиріт та багатодітних сімей. Порушуватиме він перед засновником товариства  і питання збільшення орендної плати на земельні паї… 

 


« Повернутись