Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

16/04/2018

ЗА ІНІЦІАТИВИ ДЕПУТАТІВ


Понад півтори сотні кращих синів і дочок березівчан  загинули в горнилі воєнного лихоліття 1941-1945 років. Вдячні нащадки пам’ятають подвиг пращурів, як і ратну звитягу 35-ти визволителів рідного краю, котрих  у березні 1944 року довічно пригорнула до своїх грудей березівська земля. На місці братського захоронення воїнів визволителів на  пагорбі над Гірським Тікичем височіє Обеліск солдатам визволителям, а навпроти нього на іншому боці мальовничої ріки  краяни Монументом Слави назавше увіковічили пам'ять 131-ого односельця, котрі поклали на вівтар свободи та незалежності свої життя.
Днями з ініціативи сільських активістів на чолі із депутатами Іваньківської ОТГ від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Г.А. Заїчко, Л.П.Швець, А.М. Ревенко, а також в.о. старости Березівки Т.О. Писарець організовано весняну толоку щодо прибирання та благоустрою визначних громадських  місць села. Зокрема, зусиллями активістів було облагороджено  довколишню територію Обеліска та Монумента Слави, сільського кладовища…
За клопотання народних обранців вирішується  нагальне питання щодо налагодження системного вивезення сміття із садиб односельців, облаштування сміттєзвалища.

 


« Повернутись