Маньківська районна організація
ПОШТОВИЙ IНДЕКС 20100
смт. Маньківка, вул. Соборна, 12
(098) 716-10-15
VOCHERKASSY@UKR.NET

Програма ВО

ОСНОВНІ ПРІОРИТЕТИ 

ВЧИТЕЛІ, ЛІКАРІ, ПІДПРИЄМЦІ, АГРАРІЇ, АКАДЕМІКИ, ВІЙСЬКОВІ, ВЕТЕРАНИ, МОЛОДЬ ЗГОРТУВАЛИСЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩАНИ»,

ЯКЕ ДІЄ НА НАСТУПНИХ ЗАСАДАХ:

01

 

Людина – має стати центром державної політики. Кожен мешканець області має бути захищеним і відчувати себе у безпеці.

02

 

Закон та Справедливість - головні критерії оцінки дій влади на місцях.

03

 

Консолідація зусиль усіх територіальних громад для якісного вирішення проблем повсякденного життя кожного мешканця Черкаської області.

04

 

Побудова партійної системи за принципово новим підходом «знизу - вгору», орієнтуючись на щоденні потреби мешканців області.

 

Головна вимога часу - повернути Україні мир, державі – стабільну економіку, людям - безпеку.

Ми впевнені, що найбільші «шкідники» держави – це ті політики, які тягнуть на себе «ковдру», демонструють власну важливість, але мають на меті лише утримання влади для бізнес-інтересів та не переймаються проблемами народу. Ми маємо змінити систему політичної «узурпації» влади «кишеньковими» партіями олігархів на політику «знизу» - від потреб простих громадян. 


Наше завдання – домогтись, щоб у місцевих радах було місце лише тим, хто щоденною працею і досвідом довели здатність вирішувати наболілі проблеми сьогодення, хто успішно працює на виробництві, у сільському господарстві, освіті, медицині, створює нові підприємства, дає робочі місця, підтримує соціальну сферу на усіх рівнях. 

ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЄЇ МЕТИ ВО "ЧЕРКАЩАНИ" ПРОПОНУЄ
ЧІТКЕ БАЧЕННЯ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ДІЙ ПО СЕМИ НАПРЯМКАМ:

1. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ.

«Людина – центр державної політики»

На тлі загального економічного стану держави і виживання людей, підвищувати тарифи - злочин проти власного народу! 
Забезпечимо справедливу адресну допомогу незахищеним верствам населення області.
Ми проти ганебного податку з пенсіонерів і домагатимемось його скасування! Забезпечити пенсіонерам, ветеранам, інвалідам, багатодітним родинам надійний соціальний захист.


2. АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС.

«Село – незламний хребет економіки Черкащини»

Розвиток інфраструктури на селі – головний пріоритет турботи про тих, хто сьогодні годує Черкащину і Україну вцілому. Капітальний ремонт доріг, транспортне забезпечення, будівництво водогонів, гідна оплата праці, модернізація твердопаливних котлів, ФАПи в кожному селі, утилізація сміття, збереження, переробка та закупівля вирощеної у господарствах сільгосппродукції – потребують системних кроків до забезпечення спокійного та безпечного життя на селі. Головна увага – глибинній переробці сільгоспродукції. Ми за продовження мораторію на продаж землі. ЗА ЛЮДЕЙ СЕЛА, А НЕ ПРОДАЖ ЇХ ЗЕМЛІ!


3. МЕДИЦИНА.

«Якісна страхова медицина, а не лікування за гроші до смерті !»

Медицина має бути якісною та ефективною – страховою! У кожному селі має працював фельдшерсько-акушерський пункт.  У медичних працівників мають бути достойні зарплати та гідні умови праці і проживання.  У кожній районній та обласній лікарні обов’язково має бути найсучасніше обладнання. ДОСИТЬ РЕФОРМУВАТИ МЕДИЦИНУ ТА ОСВІТУ - ТРЕБА ЇХ ФІНАНСУВАТИ!


4. ДОРОГИ.

«Наші дороги – то спілне наше горе!»

Від політики латання дір на наших дорогах необхідно перейти до політики системного та якісного ремонту. Бюджети розвитку на місцях мають отримати пропорційну захищену квоту коштів на оновлення основних фондів, які відповідають за благоустрій доріг у кожному населеному пункті області! ЗА РІВНІ ДОРОГИ, А НЕ КОЛІЇ ПО ГРУНТОВЦІ!


5. ОСВІТА ТА МОЛОДЬ.

«Ефективна освіта, це інвестиція у майбутнє наших дітей»

Освіта – пріоритет гуманітарної політики. Забезпечити фінансування спрямоване на розвиток освіти, молодіжного творчого та спортивного руху, реалізацію молодіжних проектів у обсязі не меншому ніж 10% від бюджету області. Ліквідувати побори з батьків в школах та садках, забезпечивши фінансування установ, у тому числі капітальні ремонтні роботи.

Кардинально розширити мережу дитячих центрів змістовного дозвілля дітей та підлітків у межах позашкільної освіти, в т.ч. секцій, гуртків, клубів. Забезпечити програми обласних та муніципальних стипендій для студентів на рівні прожиткового мінімуму з їх регулярною індексацією. Забезпечити контроль над забезпеченням гарантованого першого робочого місця випускникам Вишів, які навчалися за замовленням, отримували грантову та стипендійну підтримку. ЗА ОСВІТУ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ, А НЕ ЗА ГРОШІ БАТЬКІВ!

6. ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО.

«Малому бізнесу - малі податки, великому бізнесу - великі податки»

Платник податків має бути на першому місці уваги і поваги громади. Економічний успіх - у розвитку місцевої промисловості, у забезпечені переваги вітчизняних та місцевих інвесторів над іноземними у приватизації державних підприємств, у створені реалізації продукції місцевих товаровиробників, у забезпечені підтримки у сфері народних промислів, у сприянні розвитку обслуговуючих кооперативів. 

Оподаткування доходу громадянина у розмірі мінімальної заробітної плати – це злочин. Ми за стимулювання інвестицій у інноваційне виробництво, освіту та прикладну науку. Черкащина із постачальника дешевої сільгоспсировини, має стати національним центром переробки та продажу натуральної якісної продукції. Ми готові забезпечити захист та спокійну роботу малого та середнього підприємництва на місцях. ЗА СПРАВЕДЛИВІ ПОДАТКИ, А НЕ ЗДИРНИЦТВО!

7. ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ, А НЕ ІМІТАЦІЮ!

ВЛАДУ - НА МІСЦЯ

ВО «ЧЕРКАЩАНИ» За єдину, неподільну, суверену УКРАЇНУ! За надання реальних повноважень територіальним громадам, забезпечення чіткого розподілу власних і делегованих повноважень місцевого самоврядування. Країна якнайшвидше має навчитися захищати себе, а не очікувати захисту від інших. За професійну контрактну армію, а не дітей під кулі!

Ефективна влада – забезпечує управління у партнерстві з широким колом представників громади. Ми за максимальні повноваження Громади у прийнятті рішень і формуванні бюджету за принципом "знизу - вгору". Очищення влади та оновлення має здійснюватись за ознакою професійності та чесності. У разі недобросовісності та неефективності депутата, він має бути негайно відкликаний рішенням громади, яка його вибирала. Оголошене владою об’єднання територіальних громад має проводитись лише на добровільній основі після референдуму. 

ЗА ЛЮДЕЙ ПРАЦІ! ЗА ЧЕРКАЩАН!
НЕ ГАСЛА ЧИ КРИКИ – А КОНКРЕТНІ СПРАВИ!